Loading color scheme

TARASOLA ESSENTIAL

Tarasola Essential to konstrukcja, która łączy w sobie lekkość i trwałość. Jest ona znacznie prostsza w montażu, aniżeli inne zadaszenia. Występuje w 3 wariantach: wolnostojącym, przyściennym i podwieszanym, co pozwala na jej elastyczne zaadaptowanie do otoczenia. Tarasola wyposażona jest w elementy, które umożliwiają korzystanie z niej nawet podczas deszczowych i pochmurnych dni. Dach zbudowany z obrotowych lameli, których konstrukcja jest chroniona patentem, skutecznie chroni przed opadami, a nadmiar wody jest systematycznie odprowadzany przez nowoczesny system orynnowania, gdzie jeden z profili pełni funkcję rynny. Z kolei przed wiatrem chronią dostępne w ofercie przeszklenia, a rolety zacieniające ograniczają dostęp światła do wewnątrz. W przypadku tarasoli Essential zastosowano nowatorskie rozwiązanie polegające na zintegrowaniu oświetlenia taśmowego LED z rynną. Wśród dodatkowych akcesoriów, które mogą wzbogacić konstrukcję, są promienniki ciepła oraz czujniki deszczu, śniegu i wiatru, które są kompatybilne z systemami Smart Home. 

- Lamele obracane o 135 stopni. 
- Automatycznie sterowane zadaszenie. 
- Konstrukcja odporna na wiatr do 120 km/h. 
- Solidna, aluminiowa konstrukcja.

Monolith Tarasola 3

telefon: 791 65 53 38 ; 508 89 65 14 , mail: biuro@twojamarkiza.pl lub wiadomości za pośrednictwem poniższego formularza.
Dziękujemy bardzo za przesłanie wiadomości Something went wrong, please try again later. Please enter a correct Captcha answer.