Loading color scheme

Tarasola Cubic

Solidna konstrukcja, kubiczna bryła, minimalistyczny i nowoczesny design to cechy charakterystyczne Tarasoli Cubic. Jest to zadaszenie, które łączy w sobie estetykę wykonania i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak opady deszczu, nadmierne słońce, a nawet śnieg, co zapewnia komfort użytkowania.

Zadaszenie występuje w dwóch wersjach: wolnostojącej i przyściennej, dzięki czemu z powodzeniem wpisuje się w zróżnicowane gusta oraz zagospodarowanie przestrzeni. Co więcej, ma ono charakter modułowy pozwalający na rozbudowę, co sprawia, że jest ona ciekawym rozwiązaniem dla branży HoReCa.

Każdy z modułów ma osobne poszycie. Nowy, dwuwarstwowy dach z napiętą tkaniną sprawia, że tarasola jest spójną designersko konstrukcją, tworząc geometryczną formę. Dopełnieniem jest pełna automatyka, która gwarantuje sprawne i wygodne sterowanie elementami takimi jak rolety, promienniki ciepła, czy oświetlenie, które w tym modelu może być umieszczone liniowo na całej szerokości dachu. 

- Dwuwarstwowy dach z napiętą tkaniną. 
- Automatycznie sterowane zadaszenie. 
- Konstrukcja odporna na wiatr do 120 km/h. 
- Nowoczesny design.

Monolith Tarasola 3

telefon: 791 65 53 38 ; 508 89 65 14 , mail: biuro@twojamarkiza.pl lub wiadomości za pośrednictwem poniższego formularza.
Dziękujemy bardzo za przesłanie wiadomości Something went wrong, please try again later. Please enter a correct Captcha answer.